iphone 6 Alan Yerler

Satmak istediğiniz 2.el veya 0 iphone 6 cihazınızı iphone alan yerler olarak biz satın alabiliriz. 30 dakikada adresinizden nakit veya havale, eft ödeme sistemi ile satın alabiliriz. Günümüzde teknolojiye yetişmek çok maliyetli hale geldi. Yeni model telefonlar ülkemizdeki döviz oranlarındaki hızlı değişiklikten dolayı yüksek fiyatlarda olmaktadır. Yeni telefon almak isteyenler eski telefonlarını genelde herhangi bir telefon dükkanında satmak istemekte.

telefonalanyer.com 2008 yılından günümüze dek yüksek fiyat garantisi ile cep telefonu satın almaktadır. İphone cihazları alan yerler olarak hizmet veriyoruz. Whatsapptan bize ulaşın 30 dakikada adresinize gelip iphone telefonunuzu nakit veya havale, eft ile satın alalım. iphone alan yerler olarak hizmetimiz istanbul içerisinde bütün ilçeler için geçerlidir. İstanbulun bütün mahallelerine telefon alan yerler olarak hizmet vermekteyiz.

iphone 6 alan yerler
iphone 6 alan yerler

İletişim

İstanbul içerisinde tüm mahallelere hizmet vermekteyiz.

Telefon numaramız : 0537 202 29 54

Whatsapp Hattımız : 0537 202 29 54

Mail Adresimiz        : telefonalanyer@gmail.com

En Yüksek Fiyat Garantisi

Unutmayın piyasadaki en yüksek fiyat garantisi ile teklif vermekteyiz. Cep telefonlarınızı değerinde en yüksek fiyat garantisi ile adresinizden satın alıyoruz.

 

ikinci el veya sıfır iphone 6 alan yerler

Sizlerde işlemlerinizde kurumsal yapıyı ve güveni tercih ediyorsanız bizlere ulaşmalısınız. telefon alan yer 12 yıllık tecrübesi ile %100 müşteri memnuniyeti doğrultusunda hizmet vermektedir.

Sizlerde ikinci el cep telefonu alan yerler arıyorsanız ve değerinde ücret bekliyorsanız bizim ile iletişime geçmelisiniz. Çünkü Telefon Alan Yerler olarak bütün ürünlerinize en yüksek fiyatı verir, sizlerden satın alır dilerseniz nakit dilerseniz havale, eft ile güvenli bir şekilde ödeme yapar.

telefonalanyer.com olarak benimsediğimiz altın kural müşteri memnuniyeti ve sürekliliktir.

TELEFON VEYA BİLGİSAYARLARI NASIL SATIN ALIYORUZ ?

Kullandığınız ve satmak istediğiniz marka model fark etmeden telefon, laptop, bilgisayar, oyun konsolu, tablet alıp satmak istiyorum diyorsanız adresinize kadar gelip ister nakit isterseniz havale veya eft ile ödeme yaparak satın alıyoruz. Yüksek fiyat garantisi ile alım satım yapmak istiyorsanız en kısa sürede iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak müşteri danışmanı arkadaşlarımızdan gerekli bilgileri alabilirsiniz. Mesela satmak istediğiniz ikinci el cep telefonunuzun marka model kutu ve fatura durumunu bizler ile paylaşın sizlere fiyat verelim kabul ederseniz 30 dakikada adresinizden ödeme yaparak alalım. Taahhütlü telefon satmak istiyorum diyen müşterilerimizin her zaman yardımcısıyız. Eğer kaliteli, kurumsal bir satış gerçekleştirmek istiyorsanız mutlaka bizi tercih etmeli en kısa sürede bizimle iletişime geçmelisiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Similar Posts

One Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir