Anında ödeme ile telefonunu değerinde hemen sat

Telefon Satmanın Kolayı

Adresinize gelelim 30 dakikada nakit ödeme ile telefonunuzu satın alalım! Hemen telefon satmak için bize ulaşabilirsiniz!

ulaşın
Hemen Ön Teklif Al

İletişim bilgilerimizden bize ulaş hemen ön teklif al.

30 Dakikada Adresteyiz

Eksperlerimiz 30 dakikada adresinize gelsin.

Anında Ödeme

Dilerseniz nakit dilerseniz Havale, EFT fast ile hemen ödeyelim

Alım Yaptığımız Telefon Markaları

iphone Alan Yerler
iphone Alan Yerler
Samsung Telefon Alan Yerler
Samsung Telefon Alan Yerler
xiaomi telefon alan yerler
xiaomi telefon alan yerler
Huawei Telefon Alan Yerler
Huawei Telefon Alan Yerler
Oppo Telefon Alan Yerler
Oppo Telefon Alan Yerler
Realme Telefon Alan Yerler
Realme Telefon Alan Yerler

Telefon Alan Yerler

Telefon alan yerler arayışlarınızı firmamız ile karşılayabilirsiniz. Satmak istediğiniz telefon için bize ulaşmanız yeterli. 30 dakika adresinize kadar gelip nakit ödeme ile satmak istediğiniz telefonları satın almaktayız. +90 537 202 29 54 numaralı hattımızdan haftanın 7 günü 24 saat bize ulaşabilirsiniz. Telefonunuzun resimlerini, kutu ve fatura durumunu bize gönderin. İnceleyip teklif verelim. Kabul ederseniz Saha experlerimiz 30 dakikada adresinize gelip nakit ödeme ile satın alsın! Neden bizi tercih etmelisiniz?

  • 30 dakikada adresinizdeyiz.
  • Değerinde fiyatlandırma sunuyoruz.
  • Dilerseniz nakit dilerseniz havale, eft ile ödeme yapıyoruz.

Sıfır Telefon Alan Yerler

Kutulu, sıfır telefon satmak isteyen müşterilerimize de yardımcı olmaktayız. Satmak istediğiniz sıfır, kapalı kutu telefonları değerinde adresinizden satın alabiliriz. Satmak istediğiniz cep telefonu için iletişim bilgilerimizden, +90 537 202 29 54 numaralı hattımızdan bize ulaşın, teklif verelim kabul ederseniz 30 dakikada adresinize kadar gelip nakit ödeme ile satın alalım.

İkinci el Telefon Alan Yerler

Sıfır telefon alan yerler olarak hizmet verdiğimiz gibi ikinci el telefon alan yerler olarak ta hizmet vermekteyiz. Satmak istediğiniz ikinci el telefon alan yerler arıyorsanız adresinizden nakit ödeme ile biz satın alabiliriz. Satmak istediğiniz telefon için bize ulaşın, teklif verelim kabul ederseniz adresinizden nakit olarak alalım. +90 537 202 29 54 numaralı hattımızdan bizimle iletişime geçebilir telefonunuzu satabilirsiniz. Telefon alan yerler olarak 10 yılı aşkın tecrübemizle hizmet vermekteyiz. Bizden teklif almadan satmayın.