Satmak istediğiniz ikinci el veya Sıfır telefonlar için hizmet vermekteyiz. Telefonunu satmak isteyen kullanıcılar internette Telefon Alan Yerler diye arama yapmaktadır. Telefon Alan Yerler olarak hizmet veren firmamız tamda bu konuda sizlere yardımcı olabilir. Telefon alan yer hizmetimiz adresinizden 30 dakikada telefon alımı üzerinedir. Satmak istediğiniz telefonunuzu 30 dakikada adresinizden nakit ödeme olarak alabiliriz. Kadıköy, Üsküdar, Beykoz, Beşiktaş, Florya Ofislerinden hizmet veren Telefon Alan Yer %100 müşteri memnuniyeti ile hizmet vermektedir. Değerinde ve yüksek fiyat garantisiyle hizmet veriyoruz. Ödemelerimizi nakit olarak yapıyoruz. Banka Hesabına ödeme almak isteyen müşterilerimiz içinde banka hesaplarına ödeme yapabiliriz. 10 yıldır İstanbul içerisinde hizmet veren telefon alan yerler, İstanbul’un her semt ve mahallesine hizmet vermektedir.

Acil nakit ihtiyaçlarınızda anında yanınızda olabiliriz. +90 537 202 29 54 numaralı whatsapp hattımızdan bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Haftanın 7 günü Telefon Alan Yerler olarak hizmet vermekteyiz. Günün her saatinde Değerinde telefon alan yerler olarak sizlere yardımcı olabiliriz. İletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilir Satmak istediğiniz Cep Telefonunuzu değerinde satabilirsiniz. Bizlere ulaşıp adres bilginizi paylaşmanız yeterlidir. İstanbul’un her noktasına ortalama 30 dakika içerisinde sahada çalışan arkadaşlarımız gelip ödeme yaparak cihazı satın almaktadır.

Değerinde fiyatlandırma ile Telefon Alan Yer olarak hizmetimiz İstanbul il ve ilçelerindedir.

Telefon Alan Yerler

Satmak istediğiniz cep telefonu için Telefon Alan Yerler olarak hizmet vermekteyiz. Adresinize 30 dakikada gelerek değerinde satın alma gerçekleştirmekteyiz. +90 537 202 29 54 numaralı hattımızdan bize ulaşın 30 dakikada telefonunuzu nakite çevirelim. Kurumsal bir yapı ile güvenilir hizmet almak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

cep telefonu alan yerler
cep telefonu alan yerler

Firmamızda çalışan, alanında uzman kişiler eşliğinde cep telefonunuza en uygun fiyatı vermeyi garanti ediyoruz. Bize ulaştırdığınız cep telefonunuz, öncelikle ekibimiz tarafından dikkatli ve detaylı bir incelemeye alınmaktadır, bu incelemede, cep telefonunuzun teknik ve fiziksel durumu ile güncel piyasa değeri göz önüne alınmaktadır. Kadromuz yıllarca ikinci el cep telefonu piyasasında çalışmış olup, çeşitli cep telefonu marka ve modelleriyle ilgili yeterli bilgiye sahiptir.

Telefon Alan Yerler Hakkında

Telefon Alan Yer, 10 yıldır İstanbul içerisinde hizmet veren bir Cep telefonu alım yapan firmasıdır. Satmak istediğiniz telefonları nakit olarak 30 dakika içerisinde adresinizden satın alır. %100 müşteri memnuniyetini altın kural olarak benimsemekteyiz. İstanbul içerisinde tüm ilçe ve mahallelere hizmet vermekteyiz. İstanbul dışında satmak istediğiniz telefon var ise toplu alımlar için satın alabiliyoruz.

Nakit ihtiyacı olan ve kredi alamayan kişilerin Büyük firmalardan kredi sistemi ile telefon alıp anında nakite çevirmesine yardımcı oluyoruz. Sıfır kutulu, ikinci el cep telefonlarının alımını yapıyoruz. Amacımız sürekliliktir o yüzden iki tarafında memnuniyetini istemekteyiz. Fiyatlandırma politikamız değerinde fiyatlandırmadır. Müşteri mağduriyeti oluşturmadan hizmet vermekteyiz.

Telefon Alan Yerler Fiyatlandırmayı Nasıl Yapıyor?

Satmak istediğiniz Telefonlarınızın değerinde fiyatını hesaplayabilmek, gerçek ücreti verebilmek adına inceleme yapıyoruz. Kozmetik durumu, Kutu ve fatura durumuna göre fiyatlandırmaktayız. Whatsapp hattımız (+90 537 202 29 54) ile bize ulaştığınız taktirde sizlere. Değerinde fiyatlandırma politikamız doğrultusunda bir teklif sunuyoruz. Kabul ederseniz 30 dakika içerisinde adresinize kadar gelip nakit veya banka ödemesi. Kurumsal satış sözleşmemiz ile Telefonunuzu satın alıyoruz. İşte bu kadar ! Adresinizden 30 dakikada Telefonunuzu nakit paraya çevirmiş oluyorsunuz. Unutmayın bizden teklif almadan satmayın !

ikinci el telefon alan yerler
ikinci el telefon alan yerler
Telefon Alan Yerler Sık Sorulan Sorular
  • Sadece sıfır telefon mu alıyorsunuz?

Hayır, Sıfır telefon haricinde, ikinci el cep telefonlarını da satın almaktayız.

  • Sadece İstanbul’a mı hizmet veriyorsunuz?

Toplu alımlar harici sadece İstanbul içerisinde hizmet vermekteyiz. Örnek vermek gerekirse bir firmanız var firma telefonlarını yenileyeceksiniz 15-20 adet eskilerini satmak istiyorsanız İstanbul dışına da bu gibi toplu alımlarda hizmet vermekteyiz.

  • Fiyatlandırmada hangi kriterler var?

Kutu, fatura durumu başta olmak üzere, Kozmetik durumu da kriterlerimizdendir.

İSTANBUL AVRUPA VE ANADOLU YAKALARINA HİZMET VERMEKTEYİZ

ADALAR – ARNAVUTKÖY – ATAŞEHİR – AVCILAR – BAĞCILAR – BAHÇELİEVLER – BAKIRKÖY – BAŞAKŞEHİR – BAYRAMPAŞA – BEŞİKTAŞ – BEYKOZ – BEYLİKDÜZÜ – BEYOĞLU – BÜYÜKÇEKMECE – ÇATALCA – ÇEKMEKÖY – ESENLER – ESENYURT – EYÜPSULTAN – FATİH – GAZİOSMANPAŞA – GÜNGÖREN – KADIKÖY – KAĞITHANE – KARTAL – KÜÇÜKÇEKMECE – MALTEPE – PENDİK – SANCAKTEPE – SARIYER – SİLİVRİ – SULTANBEYLİ – SULTANGAZİ – ŞİLE – ŞİŞLİ – TUZLA – ÜMRANİYE – ÜSKÜDAR – ZEYTİNBURNU

Ayrıntılı Hizmetler

Realme Telefon Alanlar – Oppo Telefon Alanlar – Huawei Telefon Alanlar – Xiaomi Telefon Alanlar – iphone Alanlar –Samsung Telefon Alanlar

 

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Similar Posts

One Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir